2009 yılında Türkiye’yi e-kitap okuyucu ile tanıştıran reeder, 2010 yılında Android tablet modelleriyle pazarda yerini aldı.

2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı.

2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan reeder, EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinde 2014 yılının en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası oldu.

2015’te lanse ettiği akıllı telefon modelleri ile mobil teknoloji dünyasındaki dinamikleri değiştirmeye devam eden reeder, yenilikçi ürünlerinin yanı sıra kendi komünitesinden yükselen iletişimi gücü ile de kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır.

2016 yılında Global Girişimcilik Derneği Endeavor tarafından Türkiye'den seçilen tek firma olarak Boston'daki Uluslararası Seçim Paneli'ne katılan reeder, EY tarafından destek olmak üzere seçilen 10 girişim arasına yer aldı. Yılın en başarılı 40 girişiminin yer aldığı Fortune 40 listesine giren reeder, Shenzen ve Hong Kong'dan sonra Boston ve Amsterdam ofisleriyle global marka yolculuğuna devam etmektedir.

2017 yılında, ilk dizüstü bilgisayar modelini Türkiye pazarına sundu.

DEĞERLER

Dürüst Ticaret
Global İş Etiği
Sosyal Sorumluluk
Bireye, Topluma, Doğaya Saygı
Hayalgücü ve Yaratıcılık
 
Satış Kanalları
Kariyer
Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan reeder'da çalışmak ister misiniz?

Konu bölümüne ilgilendiğiniz departman ismini girerek (örn. SATIŞ, PAZARLAMA, MUHASEBE, SATINALMA, TEKNİK SERVİS, vs) güncel özgeçmişinizi ik@reeder-tr.com adresine gönderebilirsiniz.
Sponsorluklar
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ
TEKNOLOJİ SPONSORU
TÜRKİYE KAYAK VE SNOWBOARD ŞAMPİYONASI
TEKNOLOJİ SPONSORU
JUST MARKETİNG
PAZARLAMA KAMPANYASI YARIŞMASI
 
INVESTİMATE
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE
EKONOMİ KULÜBÜ YATIRIM YARIŞMASI
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK KULÜBÜ ÖDÜL SPONSORLUĞU
 
Basında Reeder
Referanslar
 
Sosyal Sorumluluk
 
 
 

Her karne döneminde bir köy okulundaki 10 başarılı öğrencimize tablet bilgisayar hediye ediyoruz. Aldığınız her reeder ürünü Türkiye'nin geleceği olan çocuklarımızı geleceğin teknolojisi ile buluşturmamızı sağlıyor.