ReePANYA'dan Müthiş Fırsatlar!

Reeder Kampanya Formu

Geleceğe Manifesto

Bir problemi çözdüğümüz, bir engeli aştığımız, yakındığımız bir durumun üstesinden geldiğimiz her an çok kıymetli, yaşam enerjimizi üretime dönüştürdüğümüz her an çok anlamlı! Çalışmak, sonucu güzel olan her şey gibi - bir bebeğin doğması gibi mesela - zorlu bir süreç, ancak unutmayın ki “kazanma” duygusunun yerini başka hiçbir duygu dolduramaz. Reeder olarak her fark yarattığımızda kendimizi başarılı ve özgür hissetmemizin sebebi de bu!

Bugün, yakın geçmişe dönüp baktığımızda, girişimcilikle ilgili gelişmiş bir eko sistemin olmadığını, ama yine de fırsatların çok olduğu bir Türkiye hatırlıyoruz. O dönemde, başladığımız her işi ve verilen her görevi en iyi şekilde yapmaya, hatta üstüne koyarak ilerlemeye, çalışmanın bize verdiği haz ve cesaretle, e-kitap devrimini Türkiye’ye getirme hayalini kurmuştuk. Değişen global dinamikleri ve trendleri takiben tablet, bilgisayar ve akıllı telefon üretmeye başlamamız ise, hep önümüze çıkan fırsatları sonuna kadar değerlendirme kararlılığıyla mümkün oldu.

Bizleri fiziksel fonksiyonun gerekliliğinin azalacağı bir gelecek bekliyor ve bu da gelecekte duygularımızın daha da önem kazanması anlamına geliyor. İnsanların kartvizitleri, kendilerinde yarattıkları ve karşılarındaki insanlarda bıraktıkları duygulardan oluşacak.

Tamamlanmış bir kişilik ve dengeli bir hayat için illa ki çok büyük işler yapıyor olmak zorunda değiliz. Benliğimizi dahil ederek, işimizi hayatımızla bütünleştirerek yapıyor olmamız yeterli. Sadece ülkemizin değil, coğrafyamızın ve hatta tüm dünyanın, gençlerin özgün dokunuşlarına ihtiyacı var. Bunun için şartları olduğu gibi kabul ederek ve kurduğumuz hayallere bu koşulların bulunduğu noktadan adım adım gitmeyi göze alarak; hep öğrenme aşkıyla, “bilgi” yolunda yürümemiz gerektiğine inanıyoruz. Başarının sonsuz ve göreceli bir kavrama dönüştüğü ve giderek her imkansızın aşıldığı bir dünyada, sağlam ilişkiler kurarak, toplam fayda sağlayan çemberlerde yer almak yeni neslin tek seçeneği.

Her şey her zaman olduğu gibi hep değişmeye devam edecek. Bu devinime en iyi, en hızlı ayak uyduran ise en uzun süre hayatta kalacak. Bu hayatın kalitesini, yine insanın sadece kendisi belirleyebilecek. Herkes tek bir şeyi mükemmel yapmaya odaklanırsa, dünya milyarlarca kez daha güzel bir yere dönüşecek. Hemen, şimdi, en yakın yerden başlayıp işe koyulun, geleceğiniz ancak siz onu inşa ederseniz tam istediğiniz gibi olacak!

Ödüllerimiz

2019:

Yılın Kadın Girişimcisi

Dünyanın en prestijli iş dünyası organizasyonu kabul edilen EY Yılın Girişimcisi Ödülleri programında Türkiye'nin yerli teknoloji markası Reeder’ın Kurucu Ortağı Sezen Sungur Saral, 2019 Türkiye Kadın Girişimcisi seçildi.

2018:

Yılın Kadın Girişimcisi

Garanti Bankası, KAGİDER ve Ekonimist Dergisi iş birliği ile 12.si düzenlenen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nın kazananı, Reeder Kurucu Ortağı Sezen Sungur Saral oldu.

2017:

Fortune Türkiye'nin En Başarılı Yöneticileri

Fortune Türkiye, 2017 yılının 40 yaş altı en başarılı 40 yöneticisini belirledi. Reeder Kurucu Ortağı Uygar Saral, Türkiye‘nin 40 yaş altı en başarılı 19. yöneticisi ödülüne layık görüldü.

2016: Endeavor Uluslararası Seçim Paneli'ndeki Tek Türk Projesi

9 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşen Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den Reeder firmasının kurucu ortakları Sezen Sungur Saral ve Uygar Saral katılmaya hak kazandı.

Türkiye’de İlk 500 Bilişim Şirketi Listesinde 88. Sırada

2016 yılında 18.si gerçekleşen Türkiye Bilişim Şirketleri Araştırması’nda Reeder, Bilgi ve İletişim Teknolojisi şirketleri kategorisinde 88. sırada yer aldı.

Satış Kanalları

Sponsorluklar

Yukarı git