P10S Akıllı Telefon Haziran Ayı Sonuna Kadar 1599 TL! x

 

Hakkında

2009 yılında Türkiye’yi e-kitap okuyucu ile tanıştıran reeder, 2010 yılında Android tablet modelleriyle pazarda yerini aldı.
2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı. 2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan reeder, EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinde 2014 yılının en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası oldu.
2015’te lanse ettiği akıllı telefon modelleri ile mobil teknoloji dünyasındaki dinamikleri değiştirmeye devam eden reeder, yenilikçi ürünlerinin yanı sıra kendi komünitesinden yükselen iletişimi gücü ile de kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır.
2016 yılında Global Girişimcilik Derneği Endeavor tarafından Türkiye'den seçilen tek firma olarak Boston'daki Uluslararası Seçim Paneli'ne katılan reeder, EY tarafından destek olmak üzere seçilen 10 girişim arasına yer aldı. Yılın en başarılı 40 girişiminin yer aldığı Fortune 40 listesine giren reeder, Shenzen ve Hong Kong'dan sonra Boston ve Amsterdam ofisleriyle global marka yolculuğuna devam etmektedir.
2017 yılında, ilk dizüstü bilgisayar modelini Türkiye pazarına sundu

VİZYON

“Bilgi”nin herkese eşit mesafede olduğu bir dünya.

MİSYON

En yeniyi, en iyiyi, en önce yap.

DEĞERLER

Dürüst Ticaret
Global İş Etiği
Sosyal Sorumluluk
Bireye, Topluma, Doğaya Saygı
Hayalgücü ve Yaratıcılık
 
 

Satış Kanalları

 

Kariyer

Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan reeder'da çalışmak ister misiniz?

Konu bölümüne ilgilendiğiniz departman ismini girerek (örn. SATIŞ, PAZARLAMA, MUHASEBE, SATINALMA, TEKNİK SERVİS, vs) güncel özgeçmişinizi ik@reeder-tr.com adresine gönderebilirsiniz.
 
 

Sponsorluklar

Karşıyaka Spor Kulübü - Teknoloji Sponsoru

Türkiye Kayak ve Snowboard Şampiyonası – Teknoloji Sponsoru

Just Marketing – Pazarlama Kampanyası Yarışması

 

Investimate – Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Yatırım Yarışması

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü Ödül Sponsorluğu

 
 

Basında reeder

 

Referanslar

 
 
 

 

Sosyal Sorumluluk