Vizyon

Bilginin herkese eşit mesafede olduğu bir dünya.

Misyon

En yeniyi, en iyiyi, en önce yap.
2009 yılında Türkiye’yi e-kitap okuyucu ile tanıştıran reeder, 2010 yılında Android tablet modelleriyle pazarda yerini aldı.

2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı.

2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan reeder, EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinde 2014 yılının en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası oldu.

2015’te lanse ettiği akıllı telefon modelleri ile mobil teknoloji dünyasındaki dinamikleri değiştirmeye devam eden reeder, yenilikçi ürünlerinin yanı sıra kendi komünitesinden yükselen iletişimi gücü ile de kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır.

2016 yılında Global Girişimcilik Derneği Endeavor tarafından Türkiye'den seçilen tek firma olarak Boston'daki Uluslararası Seçim Paneli'ne katılan reeder, EY tarafından destek olmak üzere seçilen 10 girişim arasına yer aldı. Yılın en başarılı 40 girişiminin yer aldığı Fortune 40 listesine giren reeder, Shenzen ve Hong Kong'dan sonra Boston ve Amsterdam ofisleriyle global marka yolculuğuna devam etmektedir.

2017 yılında, ilk dizüstü bilgisayar modelini Türkiye pazarına sundu.

Değerler

Dürüst Ticaret

Global İş Etiği

Sosyal Sorumluluk

Bireye, Topluma, Doğaya Saygı

Hayalgücü ve Yaratıcılık

Satış Kanalları

Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan reeder'da çalışmak ister misiniz?

Konu bölümüne ilgilendiğiniz departman ismini girerek (örn. SATIŞ, PAZARLAMA, MUHASEBE, SATINALMA, TEKNİK SERVİS, vs) güncel özgeçmişinizi ik@reeder-tr.com adresine gönderebilirsiniz.

Sponsorluklar

Basında Reeder

Referanslar

Sosyal Sorumluluk

Aldığınız her reeder ürünü, köy okullarımızda teknoloji sınıfları kurmamıza katkıda bulunuyor, Türkiye'nin dört bir yanında öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tabletlerimizle buluşuyor.

İletişimArızalanan cihazınızı tarafımıza "ücretsiz" bir şekilde gönderebilmeniz için Servis Kayıt Formunu doldurduktan sonra size verilen referans numarası ile birlikte MNG Kargo'dan gönderim yapabilirsiniz.

SERVİS KAYIT FORMU'na ulaşmak için tıklayınız.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 811 73 33
Çalışma Saatleri 09:00-19:00 (Pazartesi-Cuma)
info@reeder.com.tr
Samsun Operasyon Merkezi / Teknik Servis
Kerimbey Mah. Org. Sanayi Bulv. No : 28 Tekkeköy / Samsun
ONLİNE SATIŞ DESTEK
0850 808 82 60
Çalışma Saatleri 09:00-18:00 (Pazartesi-Cumartesi)

E-Bültene Kaydolun

Copyright @ Tüm Haklar Reeder'a aittir.
 

Loading...