Anket

Kurumsal İletişim

 

Sosyal sorumluluk projelerinden kariyer, teknoloji fuarlarına kadar çeşitli etkinliklere katılarak sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve işbirlikleri kuruyoruz.
Reeder Kurumsal İletişim'e e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

kurumsaliletisim@reeder-op.com

 

Kurumsal İletişim Etkinlikleri

Space Beat

Reeder olarak sağlıklı ve mutlu bir ekip olmayı,huzurlu çalışma ortamını önemsiyoruz. Reeder etkinliklerinden Space Beat ile sağlıklı iş temposu oluşturduk.Hareket farkındalığını canlı müzik ile harmanlayıp enerjimizi ve motivasyonumuzu yükselttik.

Kadına Şiddete Hayır

Kadınlara yönelik şiddet fiziksel,ekonomik,psikolojik ve dijital biçimlerde kendini gösteriyor. Toplum farkındalığını arttırmak için kendi projelerimizle ve yürütülen projelere desteklerimizle ‘Kadına Şiddete Hayır’ diyoruz. Samsunsporun kadına yönelik şiddet konusunda toplumu bilinçlendirmek adına başlattığı ‘Mor Forma’ kampanyasına destek olmak için kadın çalışanlarımızla mor formalarımızı giyip Samsunspor stadında yerimiz aldık.

Geleneksel Yılbaşı Etkinliği

Başarılarla dolu bir seneyi geride bırakarak tüm enerjimizle yeni yılı heyecanla, umutlarla çok eğlendiğimiz bir geceyle karşıladık.

Reeder Opera Etkinliği

Samsun'da OpeRa'nın R'si Reeder! Reeder'lılar her ay düzenli olarak sanat etkinliklerinde buluşuyorlar.

Reeder Doğum Günü Etkinliği

Reeder olarak ekip arkadaşlarımızın özel günlerini de unutmuyoruz. Ekip arkadaşlarımıza değerli olduklarını hatırlatmak ve birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu yansıtmak için her ay düzenli bir şekilde 'Doğum Günü Kutlaması' yapıyoruz. Bu uygulama ile Reeder Ailesi'nin bir parçası oldukları için her birine teşekkür ediyoruz.

Reeder Kariyer Günleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin mühendislik fakültesi öğrencileri ile buluşarak Reeder Kariyer Günleri'ne başladık.
Proje kapsamında her ay bir üniversiteye konuk olarak yeni mezun olacak gençlere iş ve staj olanakları sunmayı, geleceğin başarılı iş insanlarına "ReeAktör" mühendis eğitim ve gelişim programımızı tanıtmayı amaçlıyoruz.

Reeder Mangal Partisi

Üretimde KPI çalışmaları ve 5S düzeniyle işimizi özenle ve severek yapıyoruz. Enerjimizi üretime çevirdiğimiz bu takım oyuna tatlı rekabetler ekleyerek motivasyonumuzu canlı tutuyuoruz. Her hafta KPI ve 5S düzeni yarışmasını kazanan ekiple mangal etkinliğinin keyfini çıkarıyoruz.

İlker Çağlayan İle Beslenme Semineri

Reederlı olmak demek, motivasyon demek, sağlıklı yaşam demek! Enerjimizi yükseltmek, sağlıklı beslenme ve egzersiz yapma alışkanlıklarını bir yaşam tarzı haline getirmek için Beslenme Uzmanı İlker Çağlayan seminerinde buluştuk.

Reeder ve Sanat

Reeder'ın kalbi hep sanatla atıyor! Samsun'da yaşayan sanatçılarımızı tüm Türkiye'yle tanıştırmayı amaçlıyor, her ay farklı bir sanatçımızın eserlerine ev sahipliği yapıyoruz. İlk misafirlerimiz @mahmutince ve @melekergul'e teşekkür ederiz. Teknolojiyi sanatla birleştiren Reeder'ın sanat sergilerine, fabrikamızda ve Reedükkanlarımızda her an rastlayabilirsiniz.

Depremzedeler için Kan Bağışı!

Kalbimiz depremden etkilenen şehirlerimizle atıyor! Reeder Ailesi olarak deprem bölgesindeki yaralılar için kan bağışında bulunduk.
Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.
         

Yaraları hep birlikte sarmaya devam edeceğiz.

Hale Caneroğlu Sen Değiş Dünyan Değişsin

Sen Değiş, Dünyan Değişsin!" Hale Caneroğlu ilham veren konuşmasıyla bizimleydi. Zor zamanlarda nasıl daha güçlü ve dayanıklı olabileceğimizi Reederlılar olarak hep birlikte Hale Caneroğlu’ndan dinledik.

Reeder X Konuşanlar Etkinliği

Çok konuştuk, çok kahkaha attık, çok eğlendik! Tahtada bu kez biz Reederlıların olduğu Konuşanlar özel gösterisinde Hasan Can Kaya ile çok keyifli bir gün geçirdik!

Yukarı git