Vizyon

Bilginin herkese eşit mesafede olduğu bir dünya.

Misyon

En yeniyi, en iyiyi, en önce yap.
Türkiye’ye ilk e-kitap okuyucuyu getirerek pazar lideri olan reeder, 2010 yılında Türkiye'nin ilk lokal markalı Android tablet modelini piyasaya sundu.
2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Turkcell ile birlikte Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı.

2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan reeder, EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinde 2014 yılının en çok satılan Intel işlemcili tablet markası oldu.

2015’te lanse ettiği akıllı telefonu ile Türkiye'de en çok satılan 25 model arasına giren reeder, 2016 yılında Global Girişimcilik Derneği Endeavor Türkiye
tarafından seçildi.

2017 yılında EBRD Kobi Destek Programı'na alınan reeder, 2018 yılında Çin'den stratejik ortak alarak 600.000 adet telefon, tablet ve akıllı saat üretim kapasiteli fabrikasını Karadeniz Bölgesi'nin ilk ve tek teknoloji yatırımı olarak Samsun'da kurdu.

2018 yılının Mayıs-Agustos ayı verilerine göre Türkiye'nin en çok satan tableti reeder M7 GO oldu.

Değerler

 
Dürüst Ticaret

Global İş Etiği

Sosyal Sorumluluk

Bireye, Topluma, Doğaya Saygı

Hayalgücü ve Yaratıcılık

Kariyer

Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan reeder'da çalışmak ister misiniz?

Konu bölümüne ilgilendiğiniz departman ismini girerek (örn. SATIŞ, PAZARLAMA, MUHASEBE, SATINALMA, TEKNİK SERVİS, vs) güncel özgeçmişinizi ik@reeder-tr.com adresine gönderebilirsiniz.

Satış Kanalları

 

Sponsorluklar

 

Basında Reeder

 

Referanslar

 

Sosyal Sorumluluk

 
 
 
Aldığınız her reeder ürünü, köy okullarımızda teknoloji sınıfları kurmamıza katkıda bulunuyor, Türkiye'nin dört bir yanında öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tabletlerimizle buluşuyor.
 
 

Maker Hareketi

İletişimArızalanan cihazınızı tarafımıza "ücretsiz" bir şekilde gönderebilmeniz için Servis Kayıt Formunu doldurduktan sonra size verilen referans numarası ile birlikte MNG Kargo'dan gönderim yapabilirsiniz.

SERVİS KAYIT FORMU'na ulaşmak için tıklayınız.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 811 73 33
Çalışma Saatleri 09:00-19:00 (Pazartesi-Cuma)
info@reeder.com.tr
Samsun Operasyon Merkezi / Teknik Servis
Kerimbey Mah. Org. Sanayi Bulv. No : 28 Tekkeköy / Samsun

Newsletter registration

Copyright @ All rights belong to Reeder.
 

Loading...