ReePANYA'dan Müthiş Fırsatlar!

Reeder Kampanya Formu

ReeFIT El Masaj Eldiveni

3₺
Stokta yok
Ücretsiz Kargo
ReeDÜKKAN'larda Satış Sonrası Hizmet
Ekstra 6 Ay Garanti
ReeFIT Masaj Aleti Önceki ReeFIT Masaj Aleti

Kaslarınızı Termal Isıtma Farkıyla Rahatlatın

 ReeFİT El Masaj Eldiveninin termal ısıtma özelliği sayesinde kaslarınızı termal ısıtma farkıyla rahatlatabilirsiniz. Nazik ısı terapisi, kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Termal ısıtma ile zenginleştirilen el masaj aleti, kasların rahat ve etkili bir şekilde uyarılmasına yardımcı olur. ReeFİT El Masaj Eldiveni; parmak gerginliğini hafifletmek, ağrıyı azaltmak ve yorgun elleri rahatlatmak için mükemmel bir çözümdür.

 

İhtiyacınıza Uygun Üç Farklı Masaj Modu

ReeFİT El Masaj Eldiveni, üç farklı masaj modu ile masaj yapma teknolojisine sahiptir. Bu özellik, ihtiyacınıza özel olarak bir mod seçmenize imkan tanır. ReeFİT El Masaj Eldiveni ile parmaklarınızı ve ellerinizi şımartın, rahatlayın ve günün stresini geride bırakın.

 

Parmak Ucundan Bileğe Uzanan Masaj deneyimi

ReeFİT El Masaj Eldiveni, ellerinizin her tarafına basınç uygulayacak şekilde tasarlanmıştır. Parmaklar, avuç içi ve bilek eklemlerine özel farklı masaj teknikleri uygular.

 

Doğadan İlham Alan Ergonomik Tasarım

Elinizin her bölümünü şımartmak için tasarlanan ReeFİT El Masaj Eldiveni ile benzersiz bir deneyim yaşayın. Taşımayı kolaylaştıran ergonomik tasarımı ile masaj eldiveniniz her zaman sizinle.

Yukarı git