Anket
YENİPOPÜLER

M11 Pro Max Tablet

6₺
Stokta yok

611.97" Ekran, 256 GB Depolama, Android 13, 7000 mAh Batarya
'dan satın alabilirsiniz.
Satın Al

Ücretsiz Kargo
ReeDÜKKAN'larda Satış Sonrası Hizmet
Ekstra 6 Ay Garanti
M7 Go Önceki M7 Go

Dijitalde İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözüm 

M11 Pro Max tabletin ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt veren 8 GB RAM’i akıcı ve keyifli bir kullanım sağlar. Aradığınız her şeye hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Yaratıcılığınız İçin Bol Bol Yer Var

Proje, dosya, fotoğraf ve video gibi saklamak istedikleriniz için M11 Pro Max tablet, 256 GB dahili hafıza ile rahat bir kullanım sunar.

Geleceğin Mobil Dünyası

Gücünü Android 13’ten alan M11 Pro Max ile yapabileceklerinizin sınırı yok. M11 Pro Max, kolay kullanım imkanı sunan arayüzü, güçlü güvenlik özellikleri ve son nesil uygulamalarıyla sizi geleceğin mobil dünyasına taşıyor. Uygulamalardan kilit ekranlarına, temalardan widget’lara her ayrıntıyı özelleştirerek kendi dünyanızı yaratabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Pil Ömrü

Hareket halindeyken sizi yarı yolda bırakmamak için 7000 mAH bataryaya sahip olan M11 Pro Max ile aklınız sarjda kalmasın. M11 Pro Max, uzun yolculuklar, bitmek bilmeyen toplantılar veya eğlenceli boş vakitler için en iyi arkadaşınız olmaya aday!

Mükemmel Ekran Çözünürlüğü

M11 Pro Max, ideal boyutu ve yüksek çözünürlüğü ile oyun ve izleme keyfinizi zirveye çıkarır. Gerçekçi görüntüler sağlayan ekranı tam görüş açısına sahiptir.

Teknik Özellikler
İşletim SistemiAndroid 13
Ram Kapasitesi8 GB
Dahili Hafıza256 GB
Ön Kamera5 MP
Arka Kamera13 MP
Panel TipiIPS
Pil Gücü Aralığı5000+ mAh
Yukarı git