0%

S19 Max Pro Cihazımda Ses Sorunu Yaşıyorum Ne Yapmalıyım?

Cihazınızda arama esnasında ses yankı, ses gitmemesi, ses gelmemesi sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki adımları izleyiniz.

Metal ve manyetik aksesuarlar sinyalde parazite ve sinyalin zayıflamasına neden olabilir. Aksesuarları çıkartarak sorunun giderilip giderilmediğini kontrol ediniz. 

Cihazınızın yazılımının güncel olduğundan emin olunuz. 
İlk olarak uygulamalarınız içinde Ayarlar uygulamasına giriniz. Ayarlar penceresi açıldıktan sonra aşağı ininiz ve Telefon hakkında seçeneğine basınız.

Açılan Telefon hakkında penceresinde en üstte bulunan Yazılım Güncelleme seçeneğine basınız.

Yazılım Güncelleme Kontrolü butonuna basarak sisteminizin güncel olup olmadığını öğrenebilirsiniz. 

Güncel değil ise Güncellemeleri Denetle butonu yerinde yer alacak olan Güncelle butonuna basarak güncelleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gerçekleştirmiş olduğunuz adımlara rağmen sorun yaşamaya devam ediyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayınız ve adımları takip ederek sorununuzu çözecek olan yazılımı cihazınıza atınız.

Eğer cihazınızda sorun devam ediyorsa lütfen cihazınızı aşağıdaki servis noktalarımızdan size en yakın olanına ulaştırınız.

   reeder Teknik Servis Hizmetleri    
HIZLI TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
 

En hızlı şekilde servis verebilmek için Hızlı Teknik Servis Hizmeti tek bir çatıda toplanmıştır. Hızlı Teknik Servis hizmeti satın almak için satın aldığınız ürününüzü şehrinizde bulunan reeDUKKAN Mağazamıza ulaştırınız.

Bana En Yakın reeDUKKAN Mağazası Nerede?

 

Eğer şehrinizde servis noktamız bulunmuyorsa Hızlı Teknik Servis hizmeti satın almak için satın aldığınız ürününüzü UPS kargo ile ile altta belirtilen adrese gönderiniz. Servis politikamız içerisinden işlemler en fazla 7 günde tamamlanacaktır.

Kerimbey Mahallesi Organize Sanayi Bulvarı No:28 - Tekkeköy / Samsun
UPS ile ücretsiz olası bağlantı: http://kayitservis.reeder-ssh.com/