0%

S19 Max Cihazıma Nasıl Yazılım Atabilirim?

Cihazınıza yazılım atmak için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

Aşağıdaki linke tıklayarak cihazınıza atacağınız yazılımı bilgisayarınıza indiriniz.

https://disk.yandex.com.tr/d/4kFiBdThN4N8ew

İndirmiş olduğunuz yazılımın bulunduğu dosyayı açarak .pac uzantılı dosyayı masaüstüne sürükleyiniz ya da sağ tıklayarak Klasöre çıkart seçeneğine basınız

Daha sonra yazılım atma programını aşağıdaki linkten bilgisayarınıza indiriniz.

https://spflashtool.com/download/#google_vignette

İndirmiş olduğunuz yazılım atma aracının dosyasına tıklayınız ve aşağıdaki seçeneği bulup açınız.

Ardından program açılacaktır. Program açıldıktan sonra choose seçeneğine basınız ve yüklemiş olduğunuz yazılım dosyasını seçiniz.

Choose seçeneğine bastıktan sonra indirmiş olduğunuz yazılım programı dosyasının içerisinden aşağıda belirtilen klasörü seçiniz.

Ardından 2. sırada yer alan Firmware Upgrade seçeneğine basınız.

Ardından Download seçeneğine basınız Download seçeneğine bastıktan sonra kapalı durumda olan cihazınızın USB kablosunu bilgisayarınıza takınız ve cihazınızın ses kısma tuşuna basılı tutarak USB kablonuz ile bilgisayarınıza bağlantısını sağlayınız. Cihazınızı taktıktan 5 saniye sonra tuşa basmayı bırakabilirsiniz.

Not: Yazılım yükleme sırasında bir hata ile karşılaşmanız durumunda ses kısma tuşu yerine ses arttırma tuşuna basarak işleminize devam edebilirsiniz.

Aşağıdaki görselde olduğu gibi yazılım yüklenmeye başlamıştır.

Yazılım yüklemesi tamamlandığında ekranda aşağıdaki görselde olduğu gibi OK yazısı görünecektir. Usb kabloyu çıkararak cihazınız açabilirsiniz.