Anket

Apollo Earpods

4₺
Stokta yok
Ücretsiz Kargo
ReeDÜKKAN'larda Satış Sonrası Hizmet
Ekstra 6 Ay Garanti
Apollo Max Önceki Apollo Max

Dışarıdan Gelen Sesleri Sizin Yerinize Duymazdan Gelir

Apollo Earpods’un aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde konuşurken veya müzik dinlerken yüksek kaliteli ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Net tizler, dengeli orta sesler ve güçlü baslar ile stereo sesin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

 

İstenmeyen Seslere Yer Yok 

Mükemmel Bluetooth kulaklığın çift mikrofonlu ENC özelliği sayesinde sesiniz dışarıdan gelen seslerle karışmaz. Arka plandaki gürültüyü bastırarak kulaklıktan gelen ana sesi korur ve karşı tarafa en iyi şekliyle ulaştırır. Sizi çevreleyen gürültüyü unutun ve sadece mükemmel ses deneyimine odaklanın!

 

Baş Döndürücü Bağlantı Hızı

Apollo Earpods’un baş döndürücü yüksek veri transfer hızı sayesinde oyun moduna geçişi 55 ms’den daha kısa sürede gerçekleşir. Gelişmiş teknolojisi hızlı bir Bluetooth bağlantısı sağlar ve aynı anda iki cihazla eşleştirilebilir. Kullandığınız cihazlar arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Kulaklığınızı çıkarmadan telefonla konuşabilir, anında müzik dinlemeye geçebilir hatta laptop üzerinden konferans görüşmesi yapabilirsiniz. 

 

Uzun Süren Birinci Sınıf Ses Deneyimi  

Kendinizi müziğin ritmine kaptırmanız için yeterince zamanınız var. Heyecan dolu oyunlar yarıda kalmasın diye 40 mAH’lık kulaklık bataryası ve 500 mAH’lık kutu bataryasına sahiptir. 

 

Saatlerce Süren Kaliteli Ses Keyfi

Apollo Earpods Bluetooth kulaklık, mükemmel ses deneyimi ve dahili mikrofonu ile dilediğiniz konforda telefonla görüşebilir ya da saatlerce süren online toplantıları sorunsuz şekilde atlatabilirsiniz. Uzun süren konforlu iletişim veya üst düzey dinleme deneyimi için tasarlanan kulaklıkla hayattan daha fazla keyif alın.

 

Yukarı git