ReePANYA'dan Müthiş Fırsatlar!

Reeder Kampanya Formu


Türkiye’nin en büyük yerli telefon üreticisi Reeder,
uzman teknik servisiyle de yanınızda.


 

Uzman Teknik Kadro ile Hızlı Çözüm

Her türlü destek talebiniz için alanında uzman ekiplerimiz ReeDükkan'larımızda sizleri bekliyor.

 

 

En Yakın ReeDükkan'dan Anında Destek

Türkiye genelinde 100’e yakın ReeDükkan’dan size en yakın olanı seçerek teknik servis uzmanlarımızdan kolayca destek alabilirsiniz.

Hızlı Servis İmkanı

ReeDükkanlarımıza getirdiğiniz cihazlardan teknik merkezimizde bakım görmesi gerekenler, özel Reeder RING araçları ile ayni gün içinde merkezimize ulaştırılacaktır.

 

 

 

 

 

Kampanya Katılım Koşulları
1. Kampanya Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya 28.05.2023 – 11.06.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
3. Kampanyaya katılacak kişilerin https://www.instagram.com/reeder.tr/ Instagram hesabını takip etmesi, Instagram kampanya postunu beğenmesi ve billboard, megalight durak raket ve elektrik direklerinde bulunan Sergen Yalçın’ın fotoğrafının bulunduğu Reeder reklamları önünde çekindikleri selfieleri https://www.instagram.com/reeder.tr/ hesabını etiketleyerek kendi Instagram hesaplarında paylaşmaları gerekmektedir.
4. Paylaşım yapan kişilerin hediyeye hak kazanabilmeleri için hesaplarının herkese görünür olması gerekmektedir.
5. Yukarıda yer alan şartları sağlayarak Instagram hesaplarında paylaşım gerçekleştiren kişilerin arasından 100 kişiye seçili ürünlerle sınırlı olmak kaydıyla 4 takım arasından tuttuğu takımın forması hediye edilecektir.
6. Sergen Yalçın’ın kendisiyle selfie yapıp https://www.instagram.com/reeder.tr/ hesabını etiketleyerek paylaşan kişilere çekilişsiz kurasız 4 takımdan tuttuğu takımın forması hediye edilecektir. Hediye edilecek formalar 30 adet ile sınırlıdır. Reeder, stok sayısını değiştirme ve sınırlandırma hakkına sahiptir.
7. Şartları sağlayan ve hediyeye hak kazanan 100 kişi https://www.instagram.com/reeder.tr/ Instagram hesabından 12.06.2023 – 16.06.2023 tarihleri arasında açıklanacaktır. Instagram kullanıcı adı paylaşılan 100 kişi en geç 20.06.2023 tarihine kadar adres ve iletişim bilgilerini selfie paylaştıkları kendi Instagram hesapları üzerinden https://www.instagram.com/reeder.tr/ hesabına mesaj olarak gönderecektir. İletişim ve adres bilgilerinin 20.06.2023 tarihine kadar gönderilmemesi halinde hediye hakkı kaybedilecektir.
8. Kampanyaya katılım sağlayan kişiler yalnızca tek bir hediyeye hak kazanabilir.
9. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar bile kazandıkları hediyeler verilmez.
10. Kazanılan hediye hakkı devredilemez.
11. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir.
12. Mücbir sebep halleri saklıdır.
13. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
14. Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Yukarı git