TEKNİK SERVİS ÜRÜN GÖNDERME


Aşağıdaki işlem adımlarını uygulayarak ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz.

1. ÜRÜNÜNÜZÜ SERVİSE GÖNDERMEDEN ÖNCE:
Servisimize ürününüzü göndermeden önce şunlara dikkat ediniz:
- Tüm Intel işlemcili tabletler güvenlik nedeniyle kapandıktan sonra tekrar açılması için en az 20 dakika şarj edilmelidir.
- Şarj problemi yaşadığınız cihazlarda problemin şarj aletinde olup olmadığını kontrol ediniz ve doğru voltaja sahip şarj aleti kullandığınızdan emin olunuz.
- Probleminiz yazılımdan ötürü olabilir, lütfen önce “Canlı Sohbet ” bölümü üzerinden bize ulaşınız.
CİHAZINIZI TARAFIMIZA "ÜCRETSİZ" BİR ŞEKİLDE GÖNDEREBİLMENİZ İÇİN SERVİS KAYIT FORMUNU DOLDURDUKTAN SONRA SİZE VERİLEN REFERANS NUMARASI İLE UPS KARGO'DAN GÖNDERİM YAPABİLİRSİNİZ.


2. KARGO HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER:
- Anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS Kargo’dur.
- Ürününüzü gönderirken zarar görmeyecek şekilde paketlediğinizden emin olunuz.
- Yetersiz paketleme yapıldığı görülen gönderiler ve kutusuz ürünler asla kabul edilmemektedir.
- Adres ve cep telefonu bilgileriniz eksiksiz şekilde belirtilmediği takdirde, kayıt açılamayacağından ürününüz tarafınıza geri gönderilecektir.
– Teknik Servis Merkezi Adres: Kerimbey Mah.Organize Sanayi Bulv. No : 28 Tekkeköy / SAMSUN
3. SERVISTEKI CIHAZINIZI SORGULAMA:
Servisteki cihazınızın durumunu sorgulamak için Servis Durumu Sorgulama linkini kullanabilirsiniz.
4. ÜCRET ÖDEME:
Garanti dışı onarımlar için tarafınıza ücret bildirimi SMS ile yapılacaktır.

Servis Ödeme linkine tıkladıktan sonra 100 ile başlayan ID’nizi girerek kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Servise göndereceğiniz cihazınızdaki önemli bilgilerinizi yedeklemenizi önemle rica ederiz. Serviste yaşanacak olası veri kayıplarından teknik servisimiz sorumlu değildir.
Bize ulaştığınız ve reeder’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
** Kredi kartı ile yapılan ödemeler aynı gün içinde işleme alınırken, banka havalesi ile yapılan ödemeler 1 gün sonra kayıtlarımıza geçmektedir.
 
 SERVİS DURUMU SORGULAMA VE ÖDEMETeknik Servise gönderdiğiniz cihazınızın hangi aşamada olduğunu http://reeder.com.tr/service-status adresinden öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada cihazınızı teknik servise gönderme aşamalarını öğrenebilirsiniz.

 
 KREDİ KARTI İLE ÖDEMETeknik Servise gönderdiğiniz cihazınız için işlem ücreti talep ediliyorsa kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
1 - Butona tıkladığınızda açılan sayfada " Servis ID / Bayi Form / Kargo Takip Numarası " yazılı kısıma size özel olarak verilen Servis ID Numaranızı , Bayi Form numaranızı ya da Kargo Takip Numaranızı doldurarak "Sorgula" botununa tıklayınız.
2 - Eğer girdiğiniz Servis ID Numaranız sistem ile eşleşirse " Gönderen İsim - Soyisim ", "Cihaz Modeli" , "Arıza Açıklaması" ve "Fiyat" bilgileri listelenecektir.
3 - Bilgileri kontrol ettikten sonra ödemeniz gereken miktarı Kredi Kartı ile ödemeniz için "ÖDE" butonlarına kullanaak Finansbank'a ait güvenli kredi kartı çekim sayfasına yönlendirileceksiniz. "Hızlı Servisli Öde " butonunu kullanırsanız üç gün içerisinde cihazınız tarafınıza kargolanacaktır.
4 - Ödemeyi başarılı bir şekilde yaptıktan sonra işleminiz tamamlanacaktır.


 
 HAVALE İLE ÖDEME1 - Linke tıkladığınızda açılan yeni sayfadaki " Servis ID Numaranız " yazılı kısıma size özel olarak verilen Servis ID Numaranızı doldurarak "Sorgula" botununa tıklayınız.
2 - Eğer girdiğiniz Servis ID Numaranız sistem ile eşleşirse " Gönderen İsim - Soyisim ", "Cihaz Modeli" , "Arıza Açıklaması" ve "Fiyat" bilgileri listelenecektir.
3 - Öğrendiğiniz bu bilgileri kullanarak banka üzerinden havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banka bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:

 

4a -PTT Hesabına Ödeme
"PTT Hesabımıza Masrafsız şekilde, Açıklama kısmına 100 ile başlayan Servis ID numaranızı yazarak ödeme yapabilirsiniz.''
Hesap Adı: SELEKT BİLGİSAYAR İLETİŞİM ÜRÜ İNŞ. SAN TİC. LTD ŞTİ.
Hesap Numarası: 17002674"

4b-Havale/EFT Ödeme
Alıcı kısmına Selekt Bilgisayar, açıklama kısmına 100 ile başlayan servis ID numarasını yazarak ödeme yapabilirsiniz.
Halkbank Şube kodu: 0662-Canik Şubesi
Hesap Adı : Selekt Bilgisayar İletişim Ürn. İnş. San. Ltd. Şti
Hesap No: 10261288
IBAN: TR62 0001 2009 6620 0010 2612 88 4 - Havaleyi yaparken açıklama bölümüne servis ID numaranızı yazmanız gerekmektedir.
5 - Havaleyi yaptıktan sonra dekontunuzu destek@reeder.com.tr adresine servis ID numaranızla birlikte göndermeniz gerekmektedir.


E-Bültene Kaydolun

 

Loading...