ReePANYA'dan Müthiş Fırsatlar!

Reeder Kampanya Formu

Intercom Test

Intercom Chat Widget Test

Duyurular


09.09.2023 Tarihli Duyuru

Kamuoyuna duyuru;

Reeder Teknoloji A.Ş. olarak, üretimi 2 yıl önce bitmiş olan P13 Blue Max Lite 2022 telefon modelimizle ilgili son günlerde sosyal medyada gündeme gelen iddialar hakkında açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur.

2022 yılı BTK verilerine göre IMEI kaydı açısından Türkiye’nin en büyük yerli akıllı telefon üreticisi olarak, tüketiciyi yanıltmaya yönelik herhangi bir adım atmamız söz konusu değildir.

Konuyla ilgili resmi mercilere yaptığımız açıklamada da belirttiğimiz gibi P13 Blue Max Lite 2022 modelimizin arkasında 8 MP kamerayla birlikte destekleyici mercekler bulunmaktadır. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'a uygun olarak ürünlerimizin üzerinde ya da ambalajlarında, ürünün tüm özelliklerine ilişkin tüketicinin kolaylıkla okuyabileceği açıklayıcı bilgiyi içeren bir etiket ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Ürünümüze ait tüm özellikler ayrıca internet sayfamızda (https://reeder.com.tr) da yayınlanmaktadır.

Global markaların muadil modellerinde aynı uygulamanın benzer dönemlerde yer aldığının altını çizer, bu kapsamda sosyal medyada Reeder Teknoloji A.Ş.’yi karalama amaçlı geçmişte üretilen ve servis edilen yanıltıcı videolarla ilgili yasal haklarımızı kullandığımızı ve kullanmaya da devam edeceğimizi, Reeder Teknoloji A.Ş. olarak işimize ve yeni yatırımlarımızın heyecanına odaklandığımızı bildirmek isteriz.

Yarısından çoğu kadın, yaş ortalaması 30'un altında 1000'e yakın çalışanımız, teknoloji üretiminde artı değer yaratan Ar-Ge merkezimiz, markamıza ve teknolojimize güvenen tüm paydaşlarımızdan aldığımız güç ve enerjimizle toplumumuza ve ülke ekonomisine hizmet etmeye devam edeceğimizi kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.

Saygılarımızla,

Reeder Teknoloji A.Ş.


Yönetim ve Organizasyon

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Çalışma ve Esasları

Üst Yönetim

Organizasyon Şeması

Grup Şirketleri

Güncelleme Yapılacaktır.

Komiteler ve Çalışma Esasları

Güncelleme Yapılacaktır.

Politikalar

Güncelleme Yapılacaktır.

Kurumsal Yönetim Derecelendirme

Güncelleme Yapılacaktır.

Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Raporu

Güncelleme Yapılacaktır.

Sürdürülebilirlik

Güncelleme Yapılacaktır.

Bayi Bul
Yukarı git