0%

Reefit S2 Lite Cihazım Şarj Olmuyor Ne Yapmalıyım?

Güvenlik standartlarıyla uyumlu olan bir şarj cihazını kullanmanız önerilir.

Şarj kablosunun ucu, cihazınızın arkasına manyetik olarak oturur ve düzgün bir şekilde hizalanır.Cihaz şarj edilirken kordonu çıkararak düz konumda veya yan yerleştirilmiş olarak şarj edebilirsiniz.

Şarj istasyonunun metal temas noktalarını bağlamak için metal nesneler kullanmayın. Kullanmanız durumunda kısa devre veya diğer riskler ortaya çıkabilir.

Şarj kablosunu adaptöre ve akıllı saate bağlayan iki pimde sıkıntı olabilir. Eğer dikkat edilmeden kullanılıyorsa, şarj aletine ait pimlerde şekil bozuklukları olabilir. 

Cihazınızın pimlerinde suyla temas ya da terden ötürü oksitlenme yaşanmış olabilir.Bir kürdan yardımıyla pimleri temizleyebilirsiniz.

 

 

Yukarıda verilen adımları denediğiniz halde sorununuz devam ediyorsa lütfen cihazınızı aşağıdaki servis noktalarımızdan size en yakın olanına ulaştırınız.

 reeder Teknik Servis Hizmetleri    
HIZLI TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
 

En hızlı şekilde servis verebilmek için Hızlı Teknik Servis Hizmeti tek bir çatıda toplanmıştır. Hızlı Teknik Servis hizmeti satın almak için satın aldığınız ürününüzü şehrinizde bulunan reeDUKKAN Mağazamıza ulaştırınız.

Eğer şehrinizde servis noktamız bulunmuyorsa Hızlı Teknik Servis hizmeti satın almak için satın aldığınız ürününüzü UPS kargo ile ile altta belirtilen adrese gönderiniz. Servis politikamız içerisinden işlemler en fazla 7 günde tamamlanacaktır.

Kerimbey Mahallesi Organize Sanayi Bulvarı No:28 - Tekkeköy / Samsun
UPS ile ücretsiz olası bağlantı: http://kayitservis.reeder-ssh.com/